1 2 3 4 5
FOTOOBRAZ < FOTOOBRAZ

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz form ekspozycji zdjęć. Wszystkie produkty służące ekspozycji wielkoformatowych zdjęć zdefiniowaliśmy jako FOTOOBRAZY. Fotograficznej jakości wydruki
o precyzyjnym wykończeniu doskonale sprawdzają się jako dekoracje salonu oraz oryginalne prezenty.

Technika druku:

 

Drukujemy na wysokiej jakości drukarkach wielkoformatowych HP serii L. Atramenty laksowe użyte w tej technice charakteryzują się nie tylko wysoką jakością i szerokiem gamutem kolorystycznym ale i wykazują dużą trwałość na uszkodzenia mechaniczne. Atramenty lateksowe posiadają atest ekologiczny, są bezwonne i nadają do zastosowań wewnątrz pomieszczeń.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów FOTOOBRAZY podzieliliśmy na kilka produktów :

______________

FOTOPŁÓTNO

Wydruk na płótnie bawełnianym canvas (płótno malarskie) dowolnego zdjęcia lub grafiki, naciągnięte na drewniany blejtram i gotowe do powieszenia na ścianie.

Technika wykonania:

Dowolne zdjęcie drukujemy na bawełnianym płótnie matowym
o gramaturze 360 g/m2 jakością fotograficzną. Całość precyzyjnie naciągamy na sosnowy blejtram. Dzięki zadrukowanym bokom obraz sprawia wrażenie trójwymiarowego przez co nadaje się do zawieszenia bezpośrednio na ścianie bez dodatkowego oprawiania
w ramę.
______________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTOPŁÓTNO PLUS                        NOWOŚĆ  

Fotopłótna Plus to rodzaj oprawy w szczególności polecany do dekoracji wnętrz. Całość tworzy masywny
a zarazem elegancki i luksusowy produkt, który znajdzie swoje miejsce w każdym pomieszczeniu.

 

Technika wykonania:

 

Naciągnięte już na blejtram Fotopłótno oprawiamy dookoła w ramkę drewnianą. Obraz jest zlicowany od frontu z ramką co nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Standardowo oprawiamy w ramki koloru czarnego jednak istnieje możliwość zamówienia w innych kolorach (czarne,białe jasne lub ciemne drewno).

 

______________

FOTOANTYRAMA

 

Wydruk fotograficzny zdjęcia na papierze, zainstalowany w antyramę pleksi. Produkt gotowy jest do powieszenia na ścianę.

Technika wykonania:

Zdjęcie drukujemy na papierze
fotograficznym satynowany
o gramaturze 200 g/m2
jakością fotograficzną. Gotowy wydruk instalujemy w antyramę. Front zabezpieczamy płytą pleksi o współczynniku przepuszczalności zbliżonym do dobrej jakości szkła dzięki czemu soczystość kolorów oraz głębokie kontrasty zostają zachowane. Tył stanowi dociskająca płyta HDF
z zawieszką pionową oraz poziomą.______________

FOTOPLANSZA

Wydruk fotograficzny zdjęcia na bardzo lekkim i sztywnym podkładzie o grubości 5 mm. Całość składa się na ekskluzywną formę fotografii, gotową do powieszenia na ścianie.

Technika wykonania:

Zdjęcie drukujemy na papierze fotograficznym, satynowany
o gramaturze 200 g/m2. Papier doskonale sprawdza się w wydrukach wielkoformatowych fotografii, kolory są soczyste, kontrasty głębokie a struktura materiału zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami. Całość podklejona zostaje na bardzo lekką, a zarazem sztywną
5 mm piankę X-foam.


______________

FOTORAMA

 

Wydruk fotograficzny zdjęcia na papierze, zainstalowany w aluminiową ramkę, zabezpieczoną od frontu szkłem/pleksi. Całość tworzy produkt gotowy do powieszenia na ścianie. Doskonale sprawdza się jako ekspozycja zdjęć.

Technika wykonania:

Zdjęcie drukujemy na papierze fotograficznym satynowany
o gramaturze 200 g/m2
jakością fotograficzną. Gotowy wydruk instalujemy w aluminiową ramkę o wysokości 20 mm. Front zabezpieczamy szkłem co gwarantuje soczystość kolorów, głębokie kontrasty oraz wysoką odporność na uszkodzenia. Tył stanowi dociskająca płyta HDF z zawieszką pionową oraz poziomą.

 

Zalecane rozdzielczości zdjęć:

Cennik

Jak przygotwać plik?

Potrzebujesz retuszu fotografii? Kliknij tutaj.

Wykonujemy także inne usługi w zakresie: ksero, wydruki wielkoformatowe oraz plotowanie.